Apie mus

UAB „Akustinės biotechnologijos“
sukūrė unikalią technologiją ir pradėjo produkcijos gamybą

Plačiau apie mus

Ekologiškų, ypač koncentruotų organinių trąšų gamyba iš natūralių durpių pagal inovacinę, sertifikuotą technologiją. UAB „Akustinės biotechnologijos“ sukūrė unikalią technologiją ir pradėjo produkcijos gamybą. Bendrovė įkurta 2014 metais. Kaip organinių trąšų gamintoja. Nuo 2015 metų bendrovė investavimo apie 3 mln. eurų į HUMIC LAND trąšų gamybos proceso kūrimą, įrangą, technologiją.

Žaliavai naudojamos švarios ekologiškos durpės iš sertifikuotų durpynų. Mūsų gamybinė bazė yra įsikūrusi Lietuvoje. Įmonė yra pasiruošusi pagaminti reikiamą kiekį organinės trąšos “Humic Land” ir pateikti suinteresuotai pusei.

Nuo 2015 metų bendrovės gaminamos trąšos Humci Land yra išbandomos Žemės ūkio ir miškininkystės (Babtai, Lietuva), Lietuvos žemės ūkio institutuose (Dotnuva, Lietuva).

Bendradarbiavimas su žemės ūkio mokslu davė mums įžvalgų ir patobulinimų, kurie tapo sertifikavimu ir įtikinamų argumentų pasaulinėje rinkoje. Nuo 2016 m. bendrovė užsiima produkto testavimu ūkininkavimo srityje skirtingose pasaulio šalyse: Lietuvoje, Rusijoje, Jordanijoje, Jungtiniuose Arabų Emyratuose ir Sudane, Vakarų Afrikos šalyje, Indijoje.

Mūsų novatoriškas sprendimas, huminių medžiagų kompleksas „Humic Land“ – tai labai veiksmingos organinės trąšos, lengvai tirpstančios vandenyje, kurių sudėtyje yra maitinančių elementų organinių junginių pavidalu.

Šių trąšų sudėtyje yra augalinės kilmės medžiagos, kurios suyra ir suformuoja mineralines medžiagas, o į paviršinį dirvožemio sluoksnį išsiskiria anglies dioksidas, kuris yra reikalingas augalų fotosintezei. „Humic land “ teigiamai veikia vandens įsisavinimo ir fotosintezės procesą, prisideda prie dirvožemio bakterijų ir mikroorganizmų vystymosi, kurie gyvena visiškoje simbiozėje su šaknimis ir leidžia joms įsisavinti visas turimas maistines medžiagas, tokiu būdu padidina produktyvumą ir dirvožemio derlingumą, o išlaidos – optimalios.

Naudojant mūsų trąšas, ženkliai pagerėja vartojamosios žemės ūkio produktų savybės, padidėja jų pridėtinė vertė ir pardavimai.

Papildomą informaciją apie mūsų kompaniją ir produktus bei užklausos formą mėginiams įsigyti ar bendradarbiavimui aptarti rasite mūsų tinklapyje.

UAB „Akustinės biotechnologijos“ sukūrė unikalią technologiją ir pradėjo produkcijos gamybą. Bendrovė įkurta 2014 metais. Kaip organinių trąšų gamintoja. Nuo 2015 metų bendrovė investavimo apie 3 mln. eurų į HUMIC LAND trąšų gamybos proceso kūrimą, įrangą, technologiją.

Įmonės rekvizitai

UAB „Akustinės biotechnologijos“
Įmonės kodas: 303402046
PVM mokėtojo kodas: LT100009098215
Gamykla: Gamyklos g. 46A, Mažeikiai
Pardavimas: Naujoji Sodo g. 1A, Klaipėda

Kontaktai

Pardavimas

El. paštas